Toalett 18/1900-tal

Toalett 18/1900-tal
Toalett 18/1900-tal
Toalett 18/1900-tal
Toalett 18/1900-tal
Toalett 18/1900-tal
Toalett 18/1900-tal
Toalett 18/1900-tal
Toalett 18/1900-tal

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

TOALETT, 18/1900-tal, locket märkt J Marino & Co, laggad, lock i bemålad och bronserad metall, höjd ca 37 cm
PROVENIENS: Stopalo

Slitage, sprickor

686782

2019-11-24