Erik Wessel-Fougstedt Stadsgården

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK WESSEL-FOUGSTEDT (1915-1990): Utsikt från Stadsgården, signerad och daterad Erik Wessel-Fougstedt 2.5.46, akvarell, ca 35x48 cm

Svensk privatsamling

686783

2019-10-28