Leszek Piasecki oljemålning

Leszek Piasecki oljemålning
Leszek Piasecki oljemålning
Leszek Piasecki oljemålning
Leszek Piasecki oljemålning

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LESZEK PIASECKI (Polen, 1928-1990): Kavalleritrupp, signerad Leszek Piasecki, olja på duk, 60x79 cm

686787

2019-10-07