Speldosa omkring 1900
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPELDOSA/ SYMPHONION, omkring 1900, fodralet med dekor av polykroma blommor, 25 medföljande plåtskivor, höjd ca 7, 26x20 cm
PROVENIENS: Stopalo
Nyckel saknas, smärre skador, ej funktionstestad
686791
2019-11-24