Speldosa omkring 1900

Speldosa omkring 1900
Speldosa omkring 1900
Speldosa omkring 1900
Speldosa omkring 1900
Speldosa omkring 1900
Speldosa omkring 1900
Speldosa omkring 1900
Speldosa omkring 1900

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPELDOSA/ SYMPHONION, omkring 1900, fodralet med dekor av polykroma blommor, 25 medföljande plåtskivor, höjd ca 7, 26x20 cm
PROVENIENS: Stopalo

Nyckel saknas, smärre skador, ej funktionstestad

686791

2019-11-24