Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHN NYSTRÖM (1888-1945): Stadshuset, signerad och daterad John Nyström 1938, olja på duk, 23x29 cm
Svensk privatsamling
686795
2019-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här