John Nyström Stadshuset

John Nyström Stadshuset
John Nyström Stadshuset
John Nyström Stadshuset
John Nyström Stadshuset
John Nyström Stadshuset
John Nyström Stadshuset
John Nyström Stadshuset
John Nyström Stadshuset

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

JOHN NYSTRÖM (1888-1945): Stadshuset, signerad och daterad John Nyström 1938, olja på duk, 23x29 cm

Svensk privatsamling

686795

2019-10-28