Klubbat för:
3 800 SEK
1 500 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, sk emmafåtöljer, 1800-talets andra hälft, rygg med knappar, bemålade och bronserade ben med skuren dekor, sitthöjd ca 42 cm
PROVENIENS: Stopalo
Brukslitage, delvis senare klädsel
686810
2019-11-24