Fåtöljer 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

3 800 SEK

1 500 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, sk emmafåtöljer, 1800-talets andra hälft, rygg med knappar, bemålade och bronserade ben med skuren dekor, sitthöjd ca 42 cm
PROVENIENS: Stopalo

Brukslitage, delvis senare klädsel

686810

2019-11-24