Maria Boczevska, oljemålning

Maria Boczevska, oljemålning
Maria Boczevska, oljemålning
Maria Boczevska, oljemålning
Maria Boczevska, oljemålning
Maria Boczevska, oljemålning
Maria Boczevska, oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARIA BOCZEVSKA(f.1940): porträtt av flicka, signerad M Boczevska, olja på duk, mått ca 12x14,5 cm

686819

2019-10-07