Kjell Blomberg vägglampor

Kjell Blomberg vägglampor
Kjell Blomberg vägglampor
Kjell Blomberg vägglampor
Kjell Blomberg vägglampor
Kjell Blomberg vägglampor
Kjell Blomberg vägglampor
Kjell Blomberg vägglampor
Kjell Blomberg vägglampor

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KJELL BLOMBERG, vägglampor, Örsjö, 1970-tal, 1 par, i mässing med brunlackerade mynningar, etikettmärkta, längd ca 16 cm

Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

686820

2019-10-09