Klubbat för:
400 SEK
1 000 SEK
GERDA SPRICHORN, plakett, kvinnoansikte med vers av Viktor Rydberg, signerad Gerda Sprinchorn samt daterad 1897, brons, diameter 32 cm
SMärre slitage
686822
2019-10-07