Plankett brons

Plankett brons
Plankett brons
Plankett brons
Plankett brons
Plankett brons
Plankett brons
Plankett brons
Plankett brons
Plankett brons
Plankett brons

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

GERDA SPRICHORN, plakett, kvinnoansikte med vers av Viktor Rydberg, signerad Gerda Sprinchorn samt daterad 1897, brons, diameter 32 cm

SMärre slitage

686822

2019-10-07