Olga Raphael-Hallencreutz Riddarholmen

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLGA RAPHAEL-HALLENCREUTZ (1887-1967): Riddarholmen vy från Norr Mälarstrand, signerad Olga Raphael H-z, olja på pannå, 25x35,5 cm

Svensk privatsamling

686829

2019-10-28