Jardinjär nysilver
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JARDINJÄR, 1900-talets första hälft, möjligen WMF, ställning i nysilver, insats i slipat kristallglas, floral dekor med girlander, höjd ca 14 cm, yttermått ca 35x16 cm
Smärre åldersrelaterat slitage
686834
2019-10-07