John Malm Slussen, vy mot Gamla Stan

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN MALM (1900-1968): Slussen, vy mot Gamla Stan, signerad J Malm, olja på pannå, 33x27 cm

Svensk privatsamling

686857

2019-10-28