Formar 1900-talets början

Formar 1900-talets början
Formar 1900-talets början
Formar 1900-talets början
Formar 1900-talets början
Formar 1900-talets början
Formar 1900-talets början
Formar 1900-talets början
Formar 1900-talets början
Formar 1900-talets början
Formar 1900-talets början
Formar 1900-talets början
Formar 1900-talets början

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FORMAR, 6 st, 1900-talets början, bl a plåt, keramik, den stora formens längd ca 37 cm
PROVENIENS: Stopalo

En form saknar bottenplatta, en form saknar motpress

686858

2019-11-24