Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ORIENTMATTA, antik/semiantik, Bakhtiari, ca 213x138 cm
Proveniens: Peter Willborg
Jämnt, åldersrelaterat slitage, ena kortsidan med smärre skada
686867
2019-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här