Antik/Semiantik Bakhtiari ca 213x138 cm

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ORIENTMATTA, antik/semiantik, Bakhtiari, ca 213x138 cm

Proveniens: Peter Willborg

Jämnt, åldersrelaterat slitage, ena kortsidan med smärre skada

686867

2019-10-08