Spegel gustaviansk

Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, gustavianskt stockholmsarbete, spår av hallstämpel, förgylld, skuren dekor, ca 92x41 cm
PROVENIENS: Stopalo

Senare förgylld, äldre glas (sannolikt ej original), lagningar

686872

2019-11-24