Blå Blom kaffeservis
2019-10-07
686874
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GUSTAVSBERG, Blå Blom, kaffeservis, 24 dlr, 1900-talets andra hälft, benporslin, bestående av: 10 kaffekoppar med fat, 12 assietter, sockerskål, gräddkanna, 2 extra koppar medföljer
Bruksslitage