Blå Blom kaffeservis
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GUSTAVSBERG, Blå Blom, kaffeservis, 24 dlr, 1900-talets andra hälft, benporslin, bestående av: 10 kaffekoppar med fat, 12 assietter, sockerskål, gräddkanna, 2 extra koppar medföljer
Bruksslitage
686874
2019-10-07