Matsalsstolar

Matsalsstolar
Matsalsstolar
Matsalsstolar
Matsalsstolar
Matsalsstolar
Matsalsstolar
Matsalsstolar
Matsalsstolar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 8 st, 1900-talets andra hälft, mahogny, bestående av 6 stolar samt 2 karmstolar, sitserna klädda i randig plyschtextil, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, smärre repor och avslag

686885

2019-10-08