Alfred Wetterström Vy från Strandvägen

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ALFRED WETTERSTRÖM (1863-1934): Skeppsholmen och Blasieholmen sedd från Strandvägen, signerad och daterad Alf Wetterström -24, gouache, 28x42 cm

Svensk privatsamling

686887

2019-10-28