Alfred Wetterström Stadshuset

Alfred Wetterström Stadshuset
Alfred Wetterström Stadshuset
Alfred Wetterström Stadshuset
Alfred Wetterström Stadshuset
Alfred Wetterström Stadshuset
Alfred Wetterström Stadshuset
Alfred Wetterström Stadshuset
Alfred Wetterström Stadshuset

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALFRED WETTERSTRÖM (1863-1934): Segling vid Stadshuset, signerad och daterad Alf Wetterström -23, gouache, 28x43 cm

Svensk privatsamling

686890

2019-10-28