Kopparformar bl a Krögarhuset

Kopparformar bl a Krögarhuset
Kopparformar bl a Krögarhuset
Kopparformar bl a Krögarhuset
Kopparformar bl a Krögarhuset
Kopparformar bl a Krögarhuset
Kopparformar bl a Krögarhuset
Kopparformar bl a Krögarhuset
Kopparformar bl a Krögarhuset
Kopparformar bl a Krögarhuset
Kopparformar bl a Krögarhuset
Kopparformar bl a Krögarhuset
Kopparformar bl a Krögarhuset
Kopparformar bl a Krögarhuset
Kopparformar bl a Krögarhuset

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UGNSFORMAR, 3 st, Krögarhuset, KASTRULL, STEKPANNA, SMÖRKASTRULLER, 2 st, FORMAR, 2 st, koppar, varierande storlekar, handtag i mässing

Slitage/repor, en ugnsform med bucklor

686894

2019-10-07