Klubbat för:
1 600 EUR
Schätzwert
600 EUR
Beschreibung
KARI JUVA (1939-2014) Kvinnofigur, signerad samt daterad -90, bronsskulptur IV/V, höjd 42 cm
Zustandsbeschreibung
686900
2019-11-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner