Kari Juva skulptur

Kari Juva skulptur
Kari Juva skulptur
Kari Juva skulptur
Kari Juva skulptur
Kari Juva skulptur
Kari Juva skulptur
Kari Juva skulptur
Kari Juva skulptur
Kari Juva skulptur
Kari Juva skulptur

Klubbat för:

1 600 EUR

Schätzwert

600 EUR

Beschreibung

KARI JUVA (1939-2014) Kvinnofigur, signerad samt daterad -90, bronsskulptur IV/V, höjd 42 cm

Zustandsbeschreibung

686900

2019-11-03