Klubbat för:
280 EUR
Utropspris
300 EUR
ANTTI LAMPISUO (1926-2017) Stilleben med citron, signerad samt otydligt daterad, olja på pannå, 60x49 cm
686915
2019-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här