8 stolar i leksandmodell, 1900-talets mitt

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STOLAR, 8 st, gustaviansk stil, leksandsmodell, 1900-mitt, vitlackerade stommar i furu, sitthöjd ca 44 cm

Ena stolen delvis bortskrapad färg, ytslitage

686924

2019-10-08