Pierre Forsell vägglampetter Reflex

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIERRE FORSELL, "Reflex", vägglampetter, 1 par, mässing, Skultuna, 1900-talets andra hälft, höjd ca 38 cm

Repor, en ljuspipa något lös

686925

2019-10-09