Enzo Mari stolar "Mariolina"

Enzo Mari stolar
Enzo Mari stolar
Enzo Mari stolar
Enzo Mari stolar
Enzo Mari stolar
Enzo Mari stolar
Enzo Mari stolar
Enzo Mari stolar
Enzo Mari stolar
Enzo Mari stolar
Enzo Mari stolar
Enzo Mari stolar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ENZO MARI, 6 st stolar "Mariolina", för Magis, Italien, förkomad stomme, neon-orange, sitthöjd 47 cm

Bruksslitage, smärre repor på samtliga sitsar och ryggar

686928

2019-10-07