Klubbat för:
1 100 EUR
Utropspris
800 EUR
EDUARD WIIRALT (1898-1954) "La Gabrielide", signerad samt i plåten daterad 1928, etsning, 17x12 cm
oinramad
686946
2019-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här