Eduard Wiiralt etsning

Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning
Eduard Wiiralt etsning

Klubbat för:

1 100 EUR

800 EUR

EDUARD WIIRALT (1898-1954) "La Gabrielide", signerad samt i plåten daterad 1928, etsning, 17x12 cm

oinramad

686946

2019-12-04