Dragspel Concertino
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DRAGSPEL, "Concertino", Italien, 1900-talets mitt, med 1 respektive 3 röster i registren, i pärlemorimitation med floral dekor, i väska
Saknar överdelen på en röstknapp, åldersrelaterat slitage
686955
2019-10-08