Ryskt påskägg

Ryskt påskägg
Ryskt påskägg
Ryskt påskägg
Ryskt påskägg
Ryskt påskägg
Ryskt påskägg
Ryskt påskägg
Ryskt påskägg

Klubbat för:

140 EUR

150 EUR

RYSKT PÅSKÄGG, Ryssland tidigt 1900-tal, bemålade figuscener, höjd ca 10 cm

nagg

686961

2019-11-07