Esaias Thorén

Esaias Thorén
Esaias Thorén
Esaias Thorén
Esaias Thorén
Esaias Thorén
Esaias Thorén

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981): "Akvarium", gouache, signerad och daterad Esias Thoren 1947, bildmått ca 17 x 35 cm.

686971

2019-10-08