Ruslan Vashkevich oljemålning
2019-10-09
686984
| Klubbat belopp | 100 EUR |
| Utropspris | 300 EUR |
RUSLAN VASHKEVICH (1966-) "Privatsak" ur serien "Dåliga vanor", a tergo signerad samt daterad 1996, olja på duk, 60x80 cm
oinramad, krackelyr