Ruslan Vashkevich oljemålning

Ruslan Vashkevich oljemålning
Ruslan Vashkevich oljemålning
Ruslan Vashkevich oljemålning
Ruslan Vashkevich oljemålning

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

300 EUR

RUSLAN VASHKEVICH (1966-) "Privatsak" ur serien "Dåliga vanor", a tergo signerad samt daterad 1996, olja på duk, 60x80 cm

oinramad, krackelyr

686984

2019-10-09