Edition luxe Rolex Oyster Shockproof armbandsur
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ROLEX OYSTER SHOCKPROOF, armbandsur, 1920-tal, manuellt urverk, nickel, plexiglas, senare armband ej original, ref nr. 260554/ 1925, diam ca 32 mm
Bruksslitage. Urtavla med skada. Skadad uppdragsaxel. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
686994
2019-10-27