Edition luxe Rolex Oyster Shockproof armbandsur

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ROLEX OYSTER SHOCKPROOF, armbandsur, 1920-tal, manuellt urverk, nickel, plexiglas, senare armband ej original, ref nr. 260554/ 1925, diam ca 32 mm

Bruksslitage. Urtavla med skada. Skadad uppdragsaxel. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

686994

2019-10-27