Bordsslampa

Bordsslampa
Bordsslampa
Bordsslampa
Bordsslampa
Bordsslampa
Bordsslampa
Bordsslampa
Bordsslampa

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, sk bouilottelampa, TH Valentiner, Copenhagen, 1900-talets andra hälft, mässing, lackerad skärm, tre ljuspunkter, diameter 36 cmhöjd 60 cm

Mindre repor och fläckar, skärm något lös, ej funktionstestead

686995

2019-10-12