Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, funkis, 1930/40-tal, stålrör och trä, klädda i läderimitation, skyltmärkt CEGE Fabriker AB ... Malmö, sitthöjd ca 45 cm
Slitage
687012
2019-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här