Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, funkis, 1930/40-tal, stålrör och trä, klädda i läderimitation, skyltmärkt CEGE Fabriker AB ... Malmö, sitthöjd ca 45 cm

Slitage

687012

2019-10-10