Certina New Art armbandsur
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CERTINA, "New Art", 1960-/70-tal, damarmbandsur, manuellt urverk, stålboett, boettnummer, 4101141 5997211, med armband i rostfritt stål
Går vid inskrivning, smärre repor förekommer på boetten
687015
2019-10-08