Certina New Art armbandsur

Certina New Art armbandsur
Certina New Art armbandsur
Certina New Art armbandsur
Certina New Art armbandsur
Certina New Art armbandsur
Certina New Art armbandsur
Certina New Art armbandsur
Certina New Art armbandsur
Certina New Art armbandsur
Certina New Art armbandsur

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CERTINA, "New Art", 1960-/70-tal, damarmbandsur, manuellt urverk, stålboett, boettnummer, 4101141 5997211, med armband i rostfritt stål

Går vid inskrivning, smärre repor förekommer på boetten

687015

2019-10-08