Anders Zorn
Closed
2019-10-08
687021
| Sold for | 5 800 SEK |
| Estimate | 7 000 SEK |
ANDERS ZORN (1860-1920): "Vått", signerad Zorn samt i plåten, 1911, etsning, ca 15,8x12 cm
LITTERATUR: Asplund 240, Hjert & Hjert 260, ZG 240