Collierlås 18 k guld
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
COLLIERLÅS, för tre rader, 18 k guld, cabochonslipad safir samt oktagonala- och briljantslipade smådiamanter, svenska kontrollstämplar, genombruten dekor, höjd ca 2 cm, vikt 4,4 g
Safir med smärre slitage
687044
2019-10-12