Collierlås 18 k guld

Collierlås 18 k guld
Collierlås 18 k guld
Collierlås 18 k guld
Collierlås 18 k guld
Collierlås 18 k guld
Collierlås 18 k guld

Klubbat för:

4 000 SEK

2 500 SEK

COLLIERLÅS, för tre rader, 18 k guld, cabochonslipad safir samt oktagonala- och briljantslipade smådiamanter, svenska kontrollstämplar, genombruten dekor, höjd ca 2 cm, vikt 4,4 g

Safir med smärre slitage

687044

2019-10-12