Spegel nyrokoko

Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL Nyrokoko, 1800-talets andra hälft, riklig dekor med änglar, frukter och bladverk, höjd ca 130 cm, bredd ca 100 cm

glas senare, ram med bortfall, sprickor, skador

687052

2019-11-02