Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD, stort matbord, brunlackerat, 2 iläggsskivor samt extra stödben, H ca 76 cm, L ca 272 + 2x50 cm, B ca 122 cm
Mindre slitage, märken och repor
687076
2019-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här