Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, stort matbord, brunlackerat, 2 iläggsskivor samt extra stödben, H ca 76 cm, L ca 272 + 2x50 cm, B ca 122 cm

Mindre slitage, märken och repor

687076

2019-10-12