Torbørn Afdal bord

Torbørn Afdal bord
Torbørn Afdal bord
Torbørn Afdal bord
Torbørn Afdal bord
Torbørn Afdal bord
Torbørn Afdal bord
Torbørn Afdal bord
Torbørn Afdal bord
Torbørn Afdal bord
Torbørn Afdal bord

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TORBJØRN AFDAL, bord, Nesjestranda møbelfabrikk, för Bruksbo, teak, fanerad skiva, 2 illäggsskivor längd 45 cm vardera, diameter 120 cm, höjd 74 cm

Bruksslitage, fläckar

687081

2019-10-13