Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHN LENNON (1940-1980), efter: Komposition, serigrafi stämpelsignerad, numrerad 1488/3000E, bildyta ca 39x49,5 cm
Ej examinerad ur ram
687086
2019-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här