John Lennon grafik

John Lennon grafik
John Lennon grafik
John Lennon grafik
John Lennon grafik
John Lennon grafik
John Lennon grafik

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN LENNON (1940-1980), efter: Komposition, serigrafi stämpelsignerad, numrerad 1488/3000E, bildyta ca 39x49,5 cm

Ej examinerad ur ram

687086

2019-10-08