Byrå engelsk stil

Byrå engelsk stil
Byrå engelsk stil
Byrå engelsk stil
Byrå engelsk stil
Byrå engelsk stil
Byrå engelsk stil
Byrå engelsk stil
Byrå engelsk stil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, omkring 1940-tal, engelsk stil, stomme i mahogny, fanerad i mahogny samt rot, med 11 lådor, beslag i mässing, höjd ca 115, 56x38 cm

Bruksslitage

687092

2019-10-08