Peter Dahl

Peter Dahl
Peter Dahl
Peter Dahl
Peter Dahl
Peter Dahl
Peter Dahl

Klubbat för:

4 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

PETER DAHL (1934-2019): Konst och politik hör inte ihop, akvarell, signerad och daterad Peter Dahl-75

Zustandsbeschreibung

687093

2019-10-08