Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
PETER DAHL (1934-2019): Konst och politik hör inte ihop, akvarell, signerad och daterad Peter Dahl-75
Zustandsbeschreibung
687093
2019-10-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner