Oscar Keen oljemålning
Vollendet
2019-10-08
687099
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
OSCAR KEEN (1867-1949): Hästtransport, signerad och daterad Oscar Keen -86, olja på duk, 49x76 cm