Oscar Keen oljemålning

Oscar Keen oljemålning
Oscar Keen oljemålning
Oscar Keen oljemålning
Oscar Keen oljemålning
Oscar Keen oljemålning
Oscar Keen oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OSCAR KEEN (1867-1949): Hästtransport, signerad och daterad Oscar Keen -86, olja på duk, 49x76 cm

687099

2019-10-08