Klubbat för:
3 400 SEK
1 500 SEK
KRYDDSKÅP, tidigt 1900-tal, stomme i björk med lådfronter i ek, skulpterat krön, 10 lådor, höjd ca 50, 56x38 cm
Bruksslitage, repor, krönet sitter något löst
687110
2019-10-08