Kryddskåp

Kryddskåp
Kryddskåp
Kryddskåp
Kryddskåp
Kryddskåp
Kryddskåp
Kryddskåp
Kryddskåp
Kryddskåp
Kryddskåp

Klubbat för:

3 400 SEK

1 500 SEK

KRYDDSKÅP, tidigt 1900-tal, stomme i björk med lådfronter i ek, skulpterat krön, 10 lådor, höjd ca 50, 56x38 cm

Bruksslitage, repor, krönet sitter något löst

687110

2019-10-08